ما را در گوگل محبوب کنید
کنترل و ارزیابی

کنترل و ارزیابی

کنترل و ارزیابیReviewed by Lshp221 on Jan 21Rating: 2.0

نکات_مدیریتی
کنترل و ارزیابی دقیق و به موقع برای هر مدیری مهم است. از هر مدیری بپرسيد:

آیا کنترل و ارزیابی واقعا مهم است؟
می گویند بله، اما اگر عمیق تر به موضوع نگاه کنید می بینید واقعیت چیز دیگری است. و اغلب مدیران سیستم کنترلی صحیحی ندارند.

برخی دست به کنترل لحظه به لحظه و نفس گیر می زنند و تمام وقت بالای سر کارمندانشان هستند وقتی می پرسی برای چه اینقدر مراقب و مواظب کارمندان هستی در جواب می شنوی چون باید بالای سر آنها باشی تا کار کنند.
برخی دیگر از کنترل کردن ترس دارند و همه چیز را به امان خدا رها کرده اند هر چه پیش آید خوش آید.
و برخی دیگر کنترل می کنند اما نمی دانند کجا را باید کنترل کنند کجا را نباید، و اصلا دوره کنترلی که دارند مناسب هست یا خیر؟ و اغلب جاهای مناسبی را کنترل نمی کنند.

هر چند همه ی مدیران می دانند کنترل و ارزیابی صحیح برایی رشد کارمندان، تقویت کارایی مثبت ، بالا بردن بهره وری ، تصحیح کارایی ضعیف، بسیار مهم و ضروری است، اما این کنترلها و ارزیابی ها اغلب به درستی انجام نمی شوند. انجام ندادن کنترل وارزیابی بهتر از انجام نادرست آن است.

?مدیران مؤثر در ابتدا یک سیستم کنترلی صحیح پیاده سازی می کنند تا بتوانند همه چیز را در خروجی سازمان اندازه گیری کنند سپس دست به تغییرات می زنند.
تفاوت مدیران معمولی و مدیران موثر را به راحتی می توان در سیستم کنترلی و نحوه کنترل آنها شناسایی کرد.
?پیاده سازی یک سیستم کنترلی مناسب به تنهایی می تواند بهره وری یک مجموعه را تا ۲۰ درصد افزایش دهد.

⭕️لطفا منفی نگر نباشید
همه سازمان ها، واحدها و تیم ها مزایا و معایب خاص خود را دارند. آیا تاکید بر مزایا و رفع معایب از وظایف رؤسا به شمار می رود?
رؤسا باید هر دو رویکرد را در پیش بگیرند اما عوامل منفی در مقایسه با عوامل مثبت، تاثیر عمیق تری بر جای می گذارند.
اگر می خواهید زمان و انرژی خود را هدر ندهید، تا جایی که می توانید بر پاکسازی سازمان خود از عوامل منفی تمرکز کنید. در این راه ممکن است مجبور شوید موانع پیشرفت را نابود کرده و از کارکنان خود در برابر رفتارهای مخرب محافظت کنید با تمام اینها اینکار را بکنید.

منبع : متین کالا مارکتینگ


ارسال نظر


مقاله های برگزیده در خصوص دستمال کاغذی و انواع دستمال کاغذی - تولید دستمال کاغذی - صنایع غذایی - مواد اولیه - آموزش


عملکرد دستمال کاغذی ها

عملکرد دستمال کاغذی ها

سوالی که در اینجا مطرح می‌شود این است که کدام یک از وسایل بهداشتی خشک کننده بهتر از بقیه عمل می‌کند. با توجه به تحقیقی که در دانشگاه واشینگتون انجام شد، خشک کننده های برقی با گرمای خود باکتری‌ها را از بین نمی‌برند اما دستمال کاغذی این میکروب‌ها را …

متن کامل

نکات بهداشتی در خصوص دستمال کاغذی

نکات بهداشتی در خصوص دستمال کاغذی

نکات بهداشتی در خصوص دستمال کاغذی لطفا بادقت مطالعه کنید درهنگام خرید دستمال کاغذی به تاریخ تولید دستمال کاغذی . شماره بهداشت .شماره استاندارد بر روی دستمال کاغذی که قابل استعلام است دقت کنید که دستمال کاغذی های ارزان قیمت دال

متن کامل
FAQ Powered by iProDev