ما را در گوگل محبوب کنید

پنج نکته از بهترین نکات فروش

پنج نکته از بهترین نکات فروشReviewed by Lshp221 lshp221 on Jan 15Rating: 2.5

۱- در فروش چیزی که شما می گویید مهم نیست، چیزی که مشتری به آن اعتقاد دارد مهم است.
شما ممکن است بهترین فن پرزنت فروش در دنیا را داشته باشید، اما اگر مشتری به پیشنهاد شما اعتقاد نداشته باشد، شما شانسی نخواهید داشت. زمان بگذارید تا با مشتری تعامل کنید و بتوانید بر او و عقایدش تاثیر بگذارید.

از مشتری هایتان سوال بپرسید و اجازه دهید تا نیازها و خواسته هایشان را به شما بگویند. بله، گاهی اوقات مشتریان نمی دانند که چه نیازهایی دارند و شما آنها را راهنمایی خواهید نمود، اما در پایان، اگر آنها باز هم اعتقادی پیدا نکنند، شما شانسی نخواهید داشت.

۲- هیچگاه به قراردادی که نمی دانید چگونه باید آن را با مشتری ببندید و فروش را به پایان برسانید، وارد نشوید.
اگر نمی دانید که به کجا می روید، پس چگونه می خواهید به آنجا برسید؟ قسمت مهم هر تعامل فروشی، به پایان رساندن و بستن آن است. برای این موضوع و یادگیری تکنیکهای مختلف آن برنامه ریزی کنید.

این بدین معنا نیست که شما تنها باید از یک تکنیک بستن معامله استفاده کنید، بلکه بالعکس، این بدین معناست که شما باید آماده باشید که بسته به آنچه که مشتری به شما می گوید، با استفاده از چندین متد مختلف، معامله را ببندید.

۳- یک زمان روزانه یا هفتگی برای خود اختصاص دهید تا خودتان را کشف کنید.
فروشندگان بسیار زیادی هستند که اگر به خودشان بیایند، می بینند که هر کاری انجام می دهند (که چه بسا از هدف دورشان کند)، به غیر از اینکه خودشان را کشف کنند و بشناسند، اگر شما برای این کار برنامه ریزی نکنید، آن را انجام نخواهید داد.

۴- به خودتان و آنچه که برای کمک به مشتری تان انجام می دهید، اطمینان و اعتقاد داشته باشید.
چرا باید کسی چیزی را از کسی بخرد که حتی خودش به آن اطمینان ندارد؟ به همین دلیل است که فروشندگان با اعتماد بنفس بیشتر موفقند.

۵- نشان دهید و بموقع نشان دهید.
بیشتر فروشها از دست داده می شوند، زیرا فروشنده یا موفق به نمایش محصول یا خدمت خود نمی شود یا پس از نمایش آن با شکست مواجه می شود. شاید غم انگیز باشد که متوجه شویم چنین مورد ساده و ابتدایی می تواند مانع از فروش شود. اما این موضوع یک حقیقت است. به همین دلیل است که اولین مشخصه خوب یک فروشنده، نظم و انظباط شخصی خود اوست.

منبع : متین کالا مارکتینگ


ارسال نظر


مقاله های برگزیده در خصوص دستمال کاغذی و انواع دستمال کاغذی - تولید دستمال کاغذی - صنایع غذایی - مواد اولیه - آموزش


عملکرد دستمال کاغذی ها

عملکرد دستمال کاغذی ها

سوالی که در اینجا مطرح می‌شود این است که کدام یک از وسایل بهداشتی خشک کننده بهتر از بقیه عمل می‌کند. با توجه به تحقیقی که در دانشگاه واشینگتون انجام شد، خشک کننده های برقی با گرمای خود باکتری‌ها را از بین نمی‌برند اما دستمال کاغذی این میکروب‌ها را …

متن کامل

نکات بهداشتی در خصوص دستمال کاغذی

نکات بهداشتی در خصوص دستمال کاغذی

نکات بهداشتی در خصوص دستمال کاغذی لطفا بادقت مطالعه کنید درهنگام خرید دستمال کاغذی به تاریخ تولید دستمال کاغذی . شماره بهداشت .شماره استاندارد بر روی دستمال کاغذی که قابل استعلام است دقت کنید که دستمال کاغذی های ارزان قیمت دال

متن کامل
FAQ Powered by iProDev