ما را در گوگل محبوب کنید

هزار تکرار اشتباه

هزار تکرار اشتباهReviewed by مدیر سایت on Jan 7Rating: 2.0

?به کوتاهی بنر و نامانوس بودن با سازه زیاد خرده نمی گیریم اما نمیشه از طراحی و عدم توجه به پارامترهای تبلیغات محیطی گذشت!!
استفاده از فونت های ریز و تعداد زیاد کلمات به کار رفته در طرح و همچنین نداشتن مرکز توجه و هدایت هدف دار مخاطب از دیگر مشکلات این طرح دولتی ست!!
البته این اشتباهات تا رده های تبلیغات بنگاههای سطح کلان اقتصادی نیز وجود دارند!
یکی از فاحش ترین اشتباهات تبلیغات محیطی ، عدم مخاطب شناسی ست! که در بیشتر تبلیغات چنین بنگاههایی بدون در نظر گرفتن تناسب بین نوع تبلیغات با مخاطبین، تنها اقدام به اجرای این تبلیغات می شود.
قبل از اینکه مقدار بودجه ، مدت زمان و کانال و طرح تبلیغاتی خود را مشخص کنید، جامعه هدف و خواسته خود را از تبلیغات تدوین نموده و سپس اقدام به انتخاب بهترین کانال نمایید.

منبع : متین کالا مارکتینگ


ارسال نظر


مقاله های برگزیده در خصوص دستمال کاغذی و انواع دستمال کاغذی - تولید دستمال کاغذی - صنایع غذایی - مواد اولیه - آموزش


عملکرد دستمال کاغذی ها

عملکرد دستمال کاغذی ها

سوالی که در اینجا مطرح می‌شود این است که کدام یک از وسایل بهداشتی خشک کننده بهتر از بقیه عمل می‌کند. با توجه به تحقیقی که در دانشگاه واشینگتون انجام شد، خشک کننده های برقی با گرمای خود باکتری‌ها را از بین نمی‌برند اما دستمال کاغذی این میکروب‌ها را …

متن کامل

نکات بهداشتی در خصوص دستمال کاغذی

نکات بهداشتی در خصوص دستمال کاغذی

نکات بهداشتی در خصوص دستمال کاغذی لطفا بادقت مطالعه کنید درهنگام خرید دستمال کاغذی به تاریخ تولید دستمال کاغذی . شماره بهداشت .شماره استاندارد بر روی دستمال کاغذی که قابل استعلام است دقت کنید که دستمال کاغذی های ارزان قیمت دال

متن کامل