ما را در گوگل محبوب کنید
معماي محبوبيت

معماي محبوبيت

در جهان يكپارچۀ امروز كارآفرينان ديگر قادر نيستند به تنهايي و بدون كمك ديگران براي خود موفقيت كسب كنند. ما براي گردآوري منابع مناسب به‌منظور دست يافتن به اهداف خود به همراهي ديگران سخت نيازمنديم. از آنجا كه مردم دوست دارند با كساني وارد معامله شوند كه مورد احترام و اعتماد جامعه هستند، بنابراين كسب محبوبيت و خوشنامي بايد اولويت اول هر كارآفرين در نظر گرفته شود. در واقع برند چيزي بجز «محبوبيت و خوشنامي» نيست.
۶۵ درصد موفقيت کارآفرینان در كسب‌ و كار و زندگي شخصي به ارتباط مؤثر آنها با ديگران بستگي دارد. «هوش اجتماعي» و يا توانايي تعامل، برقراری ارتباط و متقاعد ساختن ديگران مهمترين نیاز در هر عصر و زمانه‌ای است.
بنابه نظر برايان تريسي در كتاب راه نفوذ بر دلها «هدف اين است كه با ديگران به‌گونه‌اي ارتباط برقرار كنيد كه اشخاص با رويي گشاده پذيراي پيام شما باشند، بخواهند كه بيشتر تحت تأثير شما قرار بگيرند، خريدار شما باشند، با شما معامله كنند و دربارة شما مثبت بينديشند. توانايي شما در تأثير گذاشتن بر ديگران، دوست‌داشتني بودن و خوشايند ديگران واقع شدن، بيش از هر كيفيت ديگري بر اعتبار و شهرت شما مي‌افزايد. ارزشمندترين كالاي جهان، طلا و الماس نيست، داشتن جذبه و توانايي نفوذ در ديگران است. اينكه وقتي حضور نداريد ديگران دربارة شما چگونه مي‌انديشند و حرف مي‌زنند بزرگترين دارايي حرفه‌اي شما به حساب مي‌آيد».
با آموختن واقعيت‌هایی ساده دربارة جذبه و گيرايي و استفاده از روش‌هاي مؤثر در بالا بردن محبوبيت خود مي‌توانيم فروش بيشتري داشته باشيم، در ديگران بيشتر نفوذ كنيم و به تقويت برند شخصي خود كمك نماييم.

منبع : متین کالا مارکتینگ


ارسال نظر


مقاله های برگزیده در خصوص دستمال کاغذی و انواع دستمال کاغذی - تولید دستمال کاغذی - صنایع غذایی - مواد اولیه - آموزش


عملکرد دستمال کاغذی ها

عملکرد دستمال کاغذی ها

سوالی که در اینجا مطرح می‌شود این است که کدام یک از وسایل بهداشتی خشک کننده بهتر از بقیه عمل می‌کند. با توجه به تحقیقی که در دانشگاه واشینگتون انجام شد، خشک کننده های برقی با گرمای خود باکتری‌ها را از بین نمی‌برند اما دستمال کاغذی این میکروب‌ها را …

متن کامل

نکات بهداشتی در خصوص دستمال کاغذی

نکات بهداشتی در خصوص دستمال کاغذی

نکات بهداشتی در خصوص دستمال کاغذی لطفا بادقت مطالعه کنید درهنگام خرید دستمال کاغذی به تاریخ تولید دستمال کاغذی . شماره بهداشت .شماره استاندارد بر روی دستمال کاغذی که قابل استعلام است دقت کنید که دستمال کاغذی های ارزان قیمت دال

متن کامل
FAQ Powered by iProDev