ما را در گوگل محبوب کنید

فیلیپ فیشر سرمایه گذاری در بازار

فیلیپ فیشر سرمایه گذاری در بازارReviewed by مدیر سایت on Jan 5Rating: 2.0

✳️ آموزه هایی از فیلیپ فیشر از نظریه پردازان بزرگ سرمایه گذاری در بازار:

۱⃣ کسب سودهای بزرگ از سرمایه گذاری نیاز به صبر و بردباری دارد.

۲⃣ پنج شرکت از هر صنعت را انتخاب کنید و نقاط ضعف و قوت این شرکت ها را نسبت به یکدیگر مقایسه کنید. بعد از آن دیدی که شما نسبت به آن صنعت و قابلیت خودتان در انتخاب سهام مناسب آن صنعت پیدا می کنید، شما را شگفت زده خواهد کرد.

۳⃣ نکته ای که سرمایه گذاران باید به آن توجه کنند این است که این سودآوری گذشته شرکت نیست که برای ما اهمیت دارد، بلکه توانایی شرکت در سودآوری در آینده است که ارزش آن را مشخص می کند.

۴⃣ خرید سهام در پایین ترین قیمت ممکن، بیشتر به شانس شباهت دارد تا توانایی فرد و یا چیز دیگری. مهم همراه شدن با روند سهم در زمان مناسب است.

۵⃣ یک سرمایه گذار با تجربه اگر خرید اشتباهی انجام دهد، سعی می کند آن را به سرعت و با سود یا زیان کم به فروش برساند، نه اینکه منتظر بماند تا شاید شانس به او کمک کند و سهامش رشد کند.

منبع : متین کالا مارکتینگ


ارسال نظر


مقاله های برگزیده در خصوص دستمال کاغذی و انواع دستمال کاغذی - تولید دستمال کاغذی - صنایع غذایی - مواد اولیه - آموزش


عملکرد دستمال کاغذی ها

عملکرد دستمال کاغذی ها

سوالی که در اینجا مطرح می‌شود این است که کدام یک از وسایل بهداشتی خشک کننده بهتر از بقیه عمل می‌کند. با توجه به تحقیقی که در دانشگاه واشینگتون انجام شد، خشک کننده های برقی با گرمای خود باکتری‌ها را از بین نمی‌برند اما دستمال کاغذی این میکروب‌ها را …

متن کامل

نکات بهداشتی در خصوص دستمال کاغذی

نکات بهداشتی در خصوص دستمال کاغذی

نکات بهداشتی در خصوص دستمال کاغذی لطفا بادقت مطالعه کنید درهنگام خرید دستمال کاغذی به تاریخ تولید دستمال کاغذی . شماره بهداشت .شماره استاندارد بر روی دستمال کاغذی که قابل استعلام است دقت کنید که دستمال کاغذی های ارزان قیمت دال

متن کامل