ما را در گوگل محبوب کنید
عملکرد دستمال کاغذی ها

عملکرد دستمال کاغذی ها

عملکرد دستمال کاغذی هاReviewed by دستمال کاغذی on Nov 23Rating: 1.0عملکرد دستمال کاغذی هاسوالی که در اینجا مطرح می‌شود این است که کدام یک از وسایل بهداشتی خشک کننده بهتر از بقیه عمل می‌کند. با توجه به تحقیقی که در دانشگاه واشینگتون انجام شد، خشک کننده های برقی با گرمای خود باکتری‌ها را از بین نمی‌برند اما دستمال کاغذی این میکروب‌ها را به همراه رطوبت موجود بر روی دست و قسمت‌های خیس بدن پاک می‌کنند. بنابراین وسایل بهداشتی کاغذی نه تنها سریع‌تر دست را خشک می‌کنند بلکه از لحاظ بهداشتی نیز نسبت به بقیه خشک کننده‌ها بهتر عمل می‌کنند.

عملکرد بهتر

سوالی که در اینجا مطرح می‌شود این است که کدام یک از وسایل بهداشتی خشک کننده بهتر از بقیه عمل می‌کند. با توجه به تحقیقی که در دانشگاه واشینگتون انجام شد، خشک کننده های برقی با گرمای خود باکتری‌ها را از بین نمی‌برند اما دستمال کاغذی این میکروب‌ها را به همراه رطوبت موجود بر روی دست و قسمت‌های خیس بدن پاک می‌کنند. بنابراین وسایل بهداشتی کاغذی نه تنها سریع‌تر دست را خشک می‌کنند بلکه از لحاظ بهداشتی نیز نسبت به بقیه خشک کننده‌ها بهتر عمل می‌کنند.

تولید کمتر یا بیشتر

عملکرد عالی تولیدکنندگان الزاما به معنی تولید بیشتر نیست، کیفیت بالای محصول یکی از مهمترین معیارهای مورد نظر می‌باشد که منجر به استفاده بهینه از منابع موجود می‌شود.  عملکرد خوب تولید کننده به معنی این است که با کمترین تولید، کارایی کافی را داشت. به طور مثال کیفیت عالی دستمال کاغذی باعث می‌شود خشک کنندگی و قابلیت جذب آن افزایش یابد و بتوان تنها با مصرف یک عدد، دست خود را خشک کرد و نیاز به استفاده از چندین دستمال کاغذی نباشد. مصرف کمتر منابع را حفظ می‌کند و موجب سلامت محیط زیست می‌شود.

کاربران گرامی همانطور که جریان هستید گروه شرکت های بازرگانی و تولیدی متین کالا با تولید محصولات سلولزی و تولید دستمال کاغذی تحت عنوان برندهای شاتن و دیانک گام مهمی را در جهت خدمت رسانی به هموطنان عزیز ارائه می نماید.


ارسال نظر


مقاله های برگزیده در خصوص دستمال کاغذی و انواع دستمال کاغذی - تولید دستمال کاغذی - صنایع غذایی - مواد اولیه - آموزش


عملکرد دستمال کاغذی ها

عملکرد دستمال کاغذی ها

سوالی که در اینجا مطرح می‌شود این است که کدام یک از وسایل بهداشتی خشک کننده بهتر از بقیه عمل می‌کند. با توجه به تحقیقی که در دانشگاه واشینگتون انجام شد، خشک کننده های برقی با گرمای خود باکتری‌ها را از بین نمی‌برند اما دستمال کاغذی این میکروب‌ها را …

متن کامل

نکات بهداشتی در خصوص دستمال کاغذی

نکات بهداشتی در خصوص دستمال کاغذی

نکات بهداشتی در خصوص دستمال کاغذی لطفا بادقت مطالعه کنید درهنگام خرید دستمال کاغذی به تاریخ تولید دستمال کاغذی . شماره بهداشت .شماره استاندارد بر روی دستمال کاغذی که قابل استعلام است دقت کنید که دستمال کاغذی های ارزان قیمت دال

متن کامل
FAQ Powered by iProDev