ما را در گوگل محبوب کنید
رشد سریع دستمال

رشد سریع دستمال کاغذی و آغاز تولید آن

رشد سریع دستمال کاغذی و آغاز تولید آنReviewed by دستمال کاغذی on Nov 4Rating: 1.0رشد سریع دستمال کاغذی و آغاز تولید آنوارد دوره‌ی جدیدی از تکنولوژی و خلاقیت شده و دیگر یک محصول معمولی نیست. دو خصوصیت اصلی موردنظر شرکت‌های تولیدکننده محصولات کاغذی، بهداشت و صرفه اقتصادی محصول است.

رشد سریع دستمال کاغذی و آغاز تولید آن

در چند دهه اخیر، دستمال کاغذی‌ وارد دوره‌ی جدیدی از تکنولوژی و خلاقیت شده و دیگر یک محصول معمولی نیست. دو خصوصیت اصلی موردنظر شرکت‌های تولیدکننده محصولات کاغذی، بهداشت و صرفه اقتصادی محصول است.

این ویژگی‌های منحصربه‌فرد (به طور کلی قابلیت جذب، در دسترس بودن و توزیع آسان) عملکرد عالی و امنیت بیشتری را برای مصرف کننده به ارمغان می‌آورد، خطرات بهداشتی پایین می‌آید و سلامت بهتری را سبب می‌شود.

آغاز تولید دستمال کاغذی

برای هر دوی تولید کننده و فروشنده، رشد بالقوه در بازار و نفوذ در آن با تولید بیشتر و کیفیت برتر مسأله حیاتی محسوب می‌شود. تمرکز بر نیاز مشتری و خلاقیت در تولید، کلید اصلی موفقیت محصول می‌باشد. رشد این محصول در کشورهای مختلف با توجه به فرهنگ و اهداف تولید کنندگان با هم متفاوت است. اما به طور کلی میانگین رشد فروش دستمال کاغذی از سال ۲۰۰۵ تا ۲۰۱۰ در اروپا به میزان ۱۱ درصد بوده است.

بدون توجه به نوع دستمال کاغذی، تولید آن حدود ۸۰ سال پیش آغاز شد و با توجه به اینکه  مسأله بهداشت، بسیار مهم و حیاتی بود تلاش تولید کنندگان منجر به بوجود آمدن برند‌های معروفی از جمله کلینکس و تمپو شد تا با مارک‌های معروفی چون کوکا کولا، فورد، ژیلت و بیک رقابت کنند.

هم اکنون خوشحال و مفتخریم که به مصرف کنندگان عزیز اطلاع دهیم گروه شرکت های بازرگانی و تولیدی متین کالا با ارائه ی طرح هایی جدید و لوکس دستمال کاغذی تحت عنوان برند تجاری شاتن بار دیگر به هموطنان عزیز خدمت رسانی نماید.

برای مشاهده ی طرح های جدید محصولات : طرح های جدید دستمال کاغذی شاتن


ارسال نظر


مقاله های برگزیده در خصوص دستمال کاغذی و انواع دستمال کاغذی - تولید دستمال کاغذی - صنایع غذایی - مواد اولیه - آموزش


عملکرد دستمال کاغذی ها

عملکرد دستمال کاغذی ها

سوالی که در اینجا مطرح می‌شود این است که کدام یک از وسایل بهداشتی خشک کننده بهتر از بقیه عمل می‌کند. با توجه به تحقیقی که در دانشگاه واشینگتون انجام شد، خشک کننده های برقی با گرمای خود باکتری‌ها را از بین نمی‌برند اما دستمال کاغذی این میکروب‌ها را …

متن کامل

نکات بهداشتی در خصوص دستمال کاغذی

نکات بهداشتی در خصوص دستمال کاغذی

نکات بهداشتی در خصوص دستمال کاغذی لطفا بادقت مطالعه کنید درهنگام خرید دستمال کاغذی به تاریخ تولید دستمال کاغذی . شماره بهداشت .شماره استاندارد بر روی دستمال کاغذی که قابل استعلام است دقت کنید که دستمال کاغذی های ارزان قیمت دال

متن کامل
FAQ Powered by iProDev