ما را در گوگل محبوب کنید
دستمال کاغذی

تولید دستمال کاغذی و نحوه عرضه به بازار

تولید دستمال کاغذی و نحوه عرضه به بازارReviewed by Lshp221 on Jul 6Rating: 2.0

تولید دستمال کاغذی و نحوه عرضه به بازار

امروزه با توجه به مسائل بهداشتی دستمال کاغذی یکبارمصرف جایگزین دستمال های پارچه ای گردیده است و نیاز اولیه ی هر خانه ای است. در این راستا کارخانه های زیادی برای تولید دستمال کاغذی در سراسر کشور در حال رقابت هستند.

به دلیل حساس بودن این کالا باید تولید و کیفیت محصول توسط سازمانهای دولتی نظارت و کنترل شود. صدور پروانه ساخت توسط وزارت بهداشت که بیانگر بهداشتی بودن و علامت استاندارد ملی ایران توسط سازمان استاندارد که بیانگر کیفیت مطلوب کالاست در نتیجه تولیدکنندگان مجبورند قبل از عرضه ی کالا به بازار مصرف، آن را کسب کنند یا بدست آورند. دستمال کاغذی قبل از اینکه به بازار عرضه گردد باید به طور آزمایشی تولید شده و این دو سازمان طی نمونه برداری و آزمون فرآورده و کسب اطمینان از صحت و سلامت کالا اجازه عرضه محصول را صادر می نمایند.

شرکت تولیدی بازرگانی متین کالا با داشتن استانداردهای لازم، تولیدات سلولزی (دستمال کاغذی) خود را در برندهای تجاری شاتن و دیانک در اختیار هموطنان این مرز و بوم قرار داده است و با تکیه بر کیفیت هر چه بیشتر محصول توانسته جایگاه ایده آلی در میان مردم عزیز کشورمان کسب نماید.


نظر (1)

با سلام و درود. لطفا اینجانب را در مورد اقدامات اولیه تا راه اندازی کامل کارخانه تولید انواع دستمال کاغذیراهنمایی بفرمایید .
با کمال سپاس

ارسال نظر


مقاله های برگزیده در خصوص دستمال کاغذی و انواع دستمال کاغذی - تولید دستمال کاغذی - صنایع غذایی - مواد اولیه - آموزش


عملکرد دستمال کاغذی ها

عملکرد دستمال کاغذی ها

سوالی که در اینجا مطرح می‌شود این است که کدام یک از وسایل بهداشتی خشک کننده بهتر از بقیه عمل می‌کند. با توجه به تحقیقی که در دانشگاه واشینگتون انجام شد، خشک کننده های برقی با گرمای خود باکتری‌ها را از بین نمی‌برند اما دستمال کاغذی این میکروب‌ها را …

متن کامل

نکات بهداشتی در خصوص دستمال کاغذی

نکات بهداشتی در خصوص دستمال کاغذی

نکات بهداشتی در خصوص دستمال کاغذی لطفا بادقت مطالعه کنید درهنگام خرید دستمال کاغذی به تاریخ تولید دستمال کاغذی . شماره بهداشت .شماره استاندارد بر روی دستمال کاغذی که قابل استعلام است دقت کنید که دستمال کاغذی های ارزان قیمت دال

متن کامل
FAQ Powered by iProDev