ما را در گوگل محبوب کنید

تشخیص افراد ناکارآمد قبل از استخدام آنها

تشخیص افراد ناکارآمد قبل از استخدام آنهاReviewed by مدیر سایت on Jan 10Rating: 2.0

?ما به دنبال فرهنگ‍‍‌های سازمانی برتر هستیم تا آن‌ها را در لیست سالانه‌ی خودمان مشخص نماییم. بزرگ‌ترین چیزی که شما را به عنوان یک رهبر به دردسر می‌اندازد مواجه شدن با افراد ناکارآمد در تیم‌تان است. در زندگی شخصی، شما آزادی و اختیار دارید تا از افرادی که احساس می‌کنید منفی، سمّی، خودشیفته، جامعه ستیز و ناکارآمد هستند و یا به سادگی بی انگیزه می‌شوند دوری کنید. اما در محیط اداری، خلاصی از دست این افراد سخت‌تر است.

وقتی شما تلاش می‌کنید تا فردی را از شرکت‌تان اخراج کنید، این موضوع می‌تواند موجبات ترس دیگران را فراهم نماید و باعث شود از خود بپرسند ” آیا من نفر بعدی هستم؟ ” و به طور گسترده برای تیم مخرب باشد. هم چنین می تواند بر عملکرد تیم شما تاثیر بگذارد و طور بالقوه افراد هم تراز و دوستان فرد اخراج شده را از دست بدهید. بهترین راه برای پیش گیری از این وضعیت، استخدام افراد باهوش‌تر است.

✅مدرک دانشگاهی پایان کار نیست!
.
دانش تنها نیرویی بالقوه است، و اگر سازماندهی نشده و در زندگی بکار نرود ، فایده‌ای نخواهد داشت و یا به ثروت عظیمی منجر نمی‌شود.
.
ناپلئون هیل تاکید می‌کند:
تحصیلات شامل دانش چندان زیادی نمی‌شود، بلکه دانشی است که باید به صورت موثر و دائمی به کار گرفته شود. آدم‌ها صرفا به خاطر آن چیزهایی که می‌دانند دستمزد نمی‌گیرند بلکه مشخصا برای آن‌چه که با دانسته‌هایشان انجام می‌دهند پول می‌گیرند.
.
?به مدرک‌تان اکتفا نکنید. برای خودتان اولویت قرار دهید که دائما چیزهای جدید یاد بگیرید و ذهن‌تان را به چالش بکشید. اینکه بسیاری از افراد موفق و ثروتمند امروزی کتاب‌خوان‌های حریصی هستند دلیل دارد.
هوشمندانه عمل كنيد?

منبع : متین کالا مارکتینگ


ارسال نظر


مقاله های برگزیده در خصوص دستمال کاغذی و انواع دستمال کاغذی - تولید دستمال کاغذی - صنایع غذایی - مواد اولیه - آموزش


عملکرد دستمال کاغذی ها

عملکرد دستمال کاغذی ها

سوالی که در اینجا مطرح می‌شود این است که کدام یک از وسایل بهداشتی خشک کننده بهتر از بقیه عمل می‌کند. با توجه به تحقیقی که در دانشگاه واشینگتون انجام شد، خشک کننده های برقی با گرمای خود باکتری‌ها را از بین نمی‌برند اما دستمال کاغذی این میکروب‌ها را …

متن کامل

نکات بهداشتی در خصوص دستمال کاغذی

نکات بهداشتی در خصوص دستمال کاغذی

نکات بهداشتی در خصوص دستمال کاغذی لطفا بادقت مطالعه کنید درهنگام خرید دستمال کاغذی به تاریخ تولید دستمال کاغذی . شماره بهداشت .شماره استاندارد بر روی دستمال کاغذی که قابل استعلام است دقت کنید که دستمال کاغذی های ارزان قیمت دال

متن کامل
FAQ Powered by iProDev