ما را در گوگل محبوب کنید
بیماری های مدیریت

بیماری های مدیریت

بیماری های مدیریتReviewed by مدیر سایت on Jan 4Rating: 2.0

⭕️مدیر ذره بین
برخی مدیران هستند که گاهی از در دروازه رد نمی شوند و گاهی نیز از ته سوزن رد می شوند اینها مدیرانی هستند که مو را از ماست می کشند و جایی دیگر بی توجه عبور می کنند. این مدیران تصور می کنند که اگر به جزییات بپردازند کلیات خود به خود درست می شود.

? طرز تشخیص
آیا وقتی که گزارشی به شما داده می شود اهتمام دارید که معایب ذره بینی آن را پیدا کنید؟
آیا بیشتر به شکل و قالب و به اصطلاح فرم گزارش توجه دارید تا محتوای آن؟
پاسخ به هر یک از سوالات فوق نشان دهنده ذره بین بودن شماست.

? طرز درمان
برای درمان ابتدا باید عللی که باعث ذره بینی بودن شما شده است، شناسایی کنید سپس خود را عادت دهید که در امر مدیریت به اصل بپردازید و فرع را بیش از حد لازم بزرگ نکنید.

⭕️ مدیر معلول

این نوع مدیران به جای پیدا کردن علت، تنها به معلول اهمیت می دهند و توانایی تشخیص علت از معلول را ندارند. درست مانند پزشکی که به جای درمان بیماری، عوارض بیماری را درمان می کند و به جای ریشه یابی مشکل و خشکاندن ریشه، تنها شاخ و برگ های آن را قطع میکند.

?طرز تشخیص
مسائل و مشکلاتی را که مدتی پیش حل کرده اید، بررسی کنید در صورتی که اقدام شما محدود به معلول ها و عارضه ها بوده باشد متوجه خواهید شد که پس از مدتی مشکل به صورت دیگری به سراغ شما آمده است. در این بررسی خودتان را گول نزنید و تصور نکنید که مشکل که بازگشته ، مشکلی جدید است. امکان تشخیص رابطه بین مشکل امروزی و مشکل دیروزی در ابتدا کاری دشوار است ولی به بررسی تحلیلی خود ادامه دهید تا اطمینان حاصل کنید که کمترین رابطه ای میان دو مشکل ظاهرا متفاوت وجود ندارد. هر چه رابطه ها بیشتر باشد، شما بیشتر به این بیماری دچار هستید.

?طرز درمان
بیش از پیش سعی کنید که قبل از انتخاب راه حل، مسئله را دقیقا تجریه و تحلیل کنید. ضمن اینکار به درک کردن علت ها و معلول ها اکتفا نکنید بلکه آنها را با یکدیگر بسنجید. اگر در انجام اینکار توفیق یافتید مطمئن باشید مشکل حل شده و هرگز بر نمی گردد.

منبع : متین کالا مارکتینگ


ارسال نظر


مقاله های برگزیده در خصوص دستمال کاغذی و انواع دستمال کاغذی - تولید دستمال کاغذی - صنایع غذایی - مواد اولیه - آموزش


عملکرد دستمال کاغذی ها

عملکرد دستمال کاغذی ها

سوالی که در اینجا مطرح می‌شود این است که کدام یک از وسایل بهداشتی خشک کننده بهتر از بقیه عمل می‌کند. با توجه به تحقیقی که در دانشگاه واشینگتون انجام شد، خشک کننده های برقی با گرمای خود باکتری‌ها را از بین نمی‌برند اما دستمال کاغذی این میکروب‌ها را …

متن کامل

نکات بهداشتی در خصوص دستمال کاغذی

نکات بهداشتی در خصوص دستمال کاغذی

نکات بهداشتی در خصوص دستمال کاغذی لطفا بادقت مطالعه کنید درهنگام خرید دستمال کاغذی به تاریخ تولید دستمال کاغذی . شماره بهداشت .شماره استاندارد بر روی دستمال کاغذی که قابل استعلام است دقت کنید که دستمال کاغذی های ارزان قیمت دال

متن کامل