ما را در گوگل محبوب کنید

اهداف و برنامه های کسب و کار خود را مکتوب کنید

اهداف و برنامه های کسب و کار خود را مکتوب کنیدReviewed by مدیر سایت on Jan 7Rating: 2.0

#مديريت

همانطور که همیشه توصیه شده اهداف و برنامه های کسب و کار خود را مکتوب کنید
همانطور نیز باید اهداف شخصی خود را مکتوب و به صورت پیوسته مرور نمایید.
مدیریت هدفمند کسب و کار و زندگی شخصی نیمی از موفقیت است.
پس اگه تمایل دارید بیست سال بعد افسوس کمتری بخورید، اهداف خودتون رو روشن و واضح بنویسید و برای هریک نقشه و راهکارهایی مدنظر داشته و به اجرا در آورید.
اهداف امروزتون رو جدی بگیرید، موفقیت حاصل همین قدمهای کوچک و پیوسته ست.
اگر شما از رقیبتان بهتر هستید ولی مشتری به جای خریدن از شما از رقیبتان خرید میکند، مقصر مشتری نیست!
یکی از دلایل اصلی، فروشنده شماست. این فروشنده شما است که باید مشتری را متقاعد کند که اگر از شما بخرد به منافع بیشتری میرسد تا اینکه از رقیب شما خرید کند. متاسفانه دلیل اینکه بسیاری از مشتریان از دست میروند، فروشندگان غیر حرفه ای هستند.
“فروشندگی یک تخصص است”
✳️با مشارکت کارمندان هدف گذاری کنید
کارایی موثر نیازمند اهداف روشن و مشخص است.
اگر با کارمندان خود هدف گذاری نکنید، اغلب سازمانی روی دستتان می ماند که هیچ جهت گیری ندارد و کارمندانش چالش های خاصی در پیش ندارند، بنابراین انگیزه ای برای انجام هیچ کاری ندارند، به جز حضور در سر کار و گرفتن حقوق.
هدف کارمندان شما با چشم اندازی شروع می شود که جایگاه آنها را در آینده مشخص می کند. بعد به عنوان مدیر دیگر با شماست که با کارمندهایتان جلسه بگذارید و هدف هایی واقع گرایانه و دست یافتنی تعیین کنید که در رسیدن به چسم انداز آتی سازمان آنها را راهنمایی می کند.
کارمندانتان را در تاریکی رها نکنید، کمکشان کنید تا به شما و سازمان کمک کنند. قدم اول تعیین اهداف است و قدم بعدی همکاری با آن ها در رسیدن به این اهداف.

منبع : متین کالا مارکتینگ


ارسال نظر


مقاله های برگزیده در خصوص دستمال کاغذی و انواع دستمال کاغذی - تولید دستمال کاغذی - صنایع غذایی - مواد اولیه - آموزش


عملکرد دستمال کاغذی ها

عملکرد دستمال کاغذی ها

سوالی که در اینجا مطرح می‌شود این است که کدام یک از وسایل بهداشتی خشک کننده بهتر از بقیه عمل می‌کند. با توجه به تحقیقی که در دانشگاه واشینگتون انجام شد، خشک کننده های برقی با گرمای خود باکتری‌ها را از بین نمی‌برند اما دستمال کاغذی این میکروب‌ها را …

متن کامل

نکات بهداشتی در خصوص دستمال کاغذی

نکات بهداشتی در خصوص دستمال کاغذی

نکات بهداشتی در خصوص دستمال کاغذی لطفا بادقت مطالعه کنید درهنگام خرید دستمال کاغذی به تاریخ تولید دستمال کاغذی . شماره بهداشت .شماره استاندارد بر روی دستمال کاغذی که قابل استعلام است دقت کنید که دستمال کاغذی های ارزان قیمت دال

متن کامل