ما را در گوگل محبوب کنید
انتخاب سبد کالا و مدیریت در پخش

انتخاب سبد کالا و مدیریت در پخش

انتخاب سبد کالا و مدیریت در پخشReviewed by Lshp221 lshp221 on Aug 3Rating: 1.0

انتخاب سبد کالا و مدیریت در پخش
✅ تعدد سبد کالایی در شرکت های پخش
بسیاری از شرکت های پخش دارای سبد کالایی بسیار بزرگی هستند و مدیران این شرکت ها بر این باور هستند که افزایش تعداد کالا احتمال موفقیت و فروش بیشتر را افزایش داده و در تلاش برای توسعه سبد کالایی خود هستند.

انتخاب سبد کالایی استراتژیک یک پخش از وظایف اصلی مدیر بازاریابی، مدیر بازرگانی و مدیرعامل سازمان است.
?کالاهای موجود در سبدکالایی یک شرکت پخش باید از نظر بازارسنجی و بازارگذاری شوند.
?فروشندگان یک شرکت پخش اولین خریداران کالای شرکت پخش هستند و تا زمانی که آنها به کالا اعتقاد پیدا نکنند نمی توانند به خوبی کالا را معرفی نمایند.
? تعداد کالاها به هیچ وجه به عنوان افزایش احتمال فروش بدون رویه نباید زیاد گردد. زیاد شدن بیش از حد کالاها تمرکز فروشنده را از بین می برد و بعد از مدت کوتاهی فروشنده تنها کالاهای مشخصی را معرفی می کند و باقی کالاها تنها شانس انتخاب در صورت درخواست از سوی مشتری را دارند.
?سبد کالایی بزرگ منجر به افزایش هدف ریالی فروشنده خواهد شد و با توجه به تکرار عدم دستیابی فروشندگان به هدف برخی از کالاها، معیار دستیابی به هدف از کالا به ریال کل در ذهن فروشنده تغییر خواهد کرد.
?عدم تمرکز ناشی از بزرگ بودن سبد کالایی، منجر به افزایش خواب سرمایه در انبارها می گردد. همچنین به علت تمرکز ویژه روی برخی از محصولات، فروش این محصولات تا حد زیادی قابل پیش بینی می شود و فروش سایر محصولات به علت فروش بر مبنای درخواست مشتری بصورت نامنظم و غیر قابل پیش بینی خواهد بود.
?نکته نهایی اینکه، بالا بودن حاشیه سود یک محصول الزاما به معنی سودآور بودن یک محصول در سبدکالایی شرکت پخش نیست و مهمترین نکته توجه به تعداد دفعات فروش موفق یک محصول در حاشیه سود آن برای سازمان است.


ارسال نظر


مقاله های برگزیده در خصوص دستمال کاغذی و انواع دستمال کاغذی - تولید دستمال کاغذی - صنایع غذایی - مواد اولیه - آموزش


عملکرد دستمال کاغذی ها

عملکرد دستمال کاغذی ها

سوالی که در اینجا مطرح می‌شود این است که کدام یک از وسایل بهداشتی خشک کننده بهتر از بقیه عمل می‌کند. با توجه به تحقیقی که در دانشگاه واشینگتون انجام شد، خشک کننده های برقی با گرمای خود باکتری‌ها را از بین نمی‌برند اما دستمال کاغذی این میکروب‌ها را …

متن کامل

نکات بهداشتی در خصوص دستمال کاغذی

نکات بهداشتی در خصوص دستمال کاغذی

نکات بهداشتی در خصوص دستمال کاغذی لطفا بادقت مطالعه کنید درهنگام خرید دستمال کاغذی به تاریخ تولید دستمال کاغذی . شماره بهداشت .شماره استاندارد بر روی دستمال کاغذی که قابل استعلام است دقت کنید که دستمال کاغذی های ارزان قیمت دال

متن کامل
FAQ Powered by iProDev