ما را در گوگل محبوب کنید
افزایش درآمد با پیش فروشی، فروش مکمل و کم‌فروشی

افزایش درآمد با پیش فروشی، فروش مکمل و کم‌فروشی

افزایش درآمد با پیش فروشی، فروش مکمل و کم‌فروشیReviewed by دستمال کاغذی on Mar 28Rating: 1.0افزایش درآمد با بیش فروشیکسب و کارهایی که وارد رقابت قیمتی می‌شوند، ندانسته خود را در مرداب قیمت غرق می کنند. اینکار مثل غرق شدن در مرداب، هیچ راه برگشتی ندارد و در نهایت منجر به نابودی کسب وکارشان خواهد شد. به این نکته توجه کنید که هدف فروختن نیست بلکه هدف سود است. هدف پارو زدن نیست، هدف رسیدن به مقصد است.

افزایش درآمد با پیش فروشی فروشی، فروش مکمل و کم‌فروشی

کسب و کارهایی که وارد رقابت قیمتی می‌شوند، ندانسته خود را در مرداب قیمت غرق می کنند. اینکار مثل غرق شدن در مرداب، هیچ راه برگشتی ندارد و در نهایت منجر به نابودی کسب وکارشان خواهد شد. به این نکته توجه کنید که هدف فروختن نیست بلکه هدف سود است. هدف پارو زدن نیست، هدف رسیدن به مقصد است.
در بسیاری مواقع افراد باوجود اینکه مشتریان زیادی دارند، سود زیادی ندارند. شما می‌توانید از سه راهکار استفاده کنید تا فروش بیشتری داشته باشید.
بیش فروشی
بیش فروشی تکنیکی است که در آن مشتری ترغیب می‌شود خرید بیشتری انجام دهد و شما علاوه بر محصول اصلی، محصولات جانبی هم به او خواهید فروخت. با پیشنهاد بسته کامل‌تری از محصول اصلی شما مشتری را ترغیب به خرید کالای دوم می‌کنید. درنتیجه شما سود بیشتری خواهید داشت. مثلاً به افرادی که ساندویچ خریده‌اند پیشنهاد پکیج کامل ساندویچ، سالاد، نوشابه و سیب‌زمینی داده می‌شود، که این نوعی بیش فروشی است. یکی از بهترین راه‌های بیش فروشی این است که به مشتری بگویید با این کار چقدر از پولش ذخیره خواهد شد و اگر این خرید را انجام ندهد چقدر ضرر خواهد کرد.


ارسال نظر


مقاله های برگزیده در خصوص دستمال کاغذی و انواع دستمال کاغذی - تولید دستمال کاغذی - صنایع غذایی - مواد اولیه - آموزش


عملکرد دستمال کاغذی ها

عملکرد دستمال کاغذی ها

سوالی که در اینجا مطرح می‌شود این است که کدام یک از وسایل بهداشتی خشک کننده بهتر از بقیه عمل می‌کند. با توجه به تحقیقی که در دانشگاه واشینگتون انجام شد، خشک کننده های برقی با گرمای خود باکتری‌ها را از بین نمی‌برند اما دستمال کاغذی این میکروب‌ها را …

متن کامل

نکات بهداشتی در خصوص دستمال کاغذی

نکات بهداشتی در خصوص دستمال کاغذی

نکات بهداشتی در خصوص دستمال کاغذی لطفا بادقت مطالعه کنید درهنگام خرید دستمال کاغذی به تاریخ تولید دستمال کاغذی . شماره بهداشت .شماره استاندارد بر روی دستمال کاغذی که قابل استعلام است دقت کنید که دستمال کاغذی های ارزان قیمت دال

متن کامل
FAQ Powered by iProDev