ما را در گوگل محبوب کنید
اصول ضروری برای نتیجه‌بخش کردن تبلیغات

اصول ضروری برای نتیجه‌بخش کردن تبلیغات

اصول ضروری برای نتیجه‌بخش کردن تبلیغاتReviewed by دستمال کاغذی on Mar 12Rating: 1.0اصول ضروری برای نتیجه‌بخش کردن تبلیغاتیکی از مشکل‌ترین کارها برای هر کسب و کاری، مخصوصاً اگر نوپا باشد، تبلیغات بدون کمک گرفتن از شرکت‌های تبلیغاتی گران‌قیمت است. نکته اصلی و مهم در تبلیغات این است که شما با مخاطبان موردنظرتان ارتباط برقرار کنید چون برای موفقیت در تبلیغات ضروری است. با کمترین هزینه هم می‌توانید یک تبلیغ مؤثر را با دنبال کردن ۶ راهنمای زیر ایجاد کنید:

اصول ضروری برای نتیجه‌بخش کردن تبلیغات

یکی از مشکل‌ترین کارها برای هر کسب و کاری، مخصوصاً اگر نوپا باشد، تبلیغات بدون کمک گرفتن از شرکت‌های تبلیغاتی گران‌قیمت است. نکته اصلی و مهم در تبلیغات این است که شما با مخاطبان موردنظرتان ارتباط برقرار کنید چون برای موفقیت در تبلیغات ضروری است. با کمترین هزینه هم می‌توانید یک تبلیغ مؤثر را با دنبال کردن ۶ راهنمای زیر ایجاد کنید:

 

 

۱. طراحی مناسب با رسانه تبلیغاتی.

عملاً صدها مدل تبلیغات وجود دارد مثل آگهی‌نماها، تلویزیون، وبسایت و…، و محیط‌های تبلیغاتی این مدل‌ها باهم متفاوت‌اند. پس با تفاوت‌های رسانه‌ای که برای تبلیغ انتخاب کردید با سایر رسانه‌ها آشنا شوید و تبلیغات خود را به‌گونه‌ای طراحی کنید که بتوانند پاسخگوی الزامات و نیازهای بصری و ویرایشی خاص آن رسانه باشد.

 

۲. مخاطب مناسب را نشانه بگیرید.

شما به‌خوبی مخاطبان هدف خود را می‌شناسید، تبلیغات شما باید فوراً این مخاطبان را جذب کنند و به آن‌ها با زبان خودشان صحبت کنند. تبلیغات باید درست به نظر بیایند و حقیقت داشته باشند و در آن‌ها از تصورات غالب فرهنگی یا ادعاهای اغراق‌آمیز استفاده نشده باشد تا مخاطبان شما خود به خود دریابند که پیشنهاد شما مستقیماً به نیازها و خواسته‌های آن‌ها ربط دارد و آن‌ها را برآورده می‌کند.
۳. یک نقطه تمرکز دیداری در تبلیغتان داشته باشید.

از یک تصویر گیرا و مرتبط برای جلب توجه هر چه بیشتر افراد و تمرکز آن‌ها بر روی تصویر استفاده کنید، مگر اینکه بخواهید یک تبلیغ فروش را برای یک روزنامه که شامل محصولات متعددی است ایجاد کنید. تصاویر متناقض و زیاد در تبلیغ باعث می‌شوند که تبلیغ به هم ریخته به نظر بیاید. برای ساخت یک تبلیغ رقابتی، تبلیغ خود را با کمک طراحی تمیز و واضح و در بر دارنده‌ی نقطه تمرکز جذاب و عناصر ساده برجسته کنید.

 

۴. افراد را با تبلیغتان هشیار کنید.

اگر شما همیشه از اینکه از کلمه “جدید” در تبلیغات زیاد استفاده می‌شود متعجبید، باید بدانید که این به این دلیل است که مغز ما همیشه در برابر اطلاعات جدید هشدار می‌دهد و آماده گرفتن آن است. یکی از هیجان‌انگیزترین قسمت‌های ساخت تبلیغ این است که تبلیغات خوب توان باز کردن ذهن‌ها و افکار را دارند. تبلیغات شما می‌تواند به مشتری شما یک راه جدید برای رسیدن به هدف یا ارائه‌ی یک بینش منحصربه‌فرد نشان بدهد و نتیجه‌ی چنین تبلیغی توجه مخاطبین زیادتر و نرخ پاسخگویی بالا به تبلیغات شما خواهد بود.

 

۵. کاری کنید که عملی انجام شود.

هر تبلیغی که ارزشمند و کارآمد باشد باید مشتری را به انجام عملی وا‌دارد. اگر شما در عنوان تبلیغ خود یک مزیت را به‌طور برجسته نشان دهید و جزییات آن را در متن تبلیغ قرار دهید، افراد علاقه‌مند می‌شوند که بدانند که چگونه می‌توانند از چیزی که وعده داده شده بهره بگیرند و این ضروری است که شما در این مرحله مشتری را به عمل وا دارید. این عمل می‌تواند خرید یا مشاهده‌ی وبسایت شما برای کسب اطلاعات بیشتر باشد. یک تبلیغ عالی، در افراد علاقه ایجاد می‌کند، به یاد آن‌ها می‌ماند و نتیجه‌بخش است.

 

۶. منافع قدرتمندی را ارائه دهید.

سعی کنید بفهمید که مشتریان شما چه چیزی را می‌خواهند که شما می‌توانید آن را تولید کنید؟ سپس وعده‌ی خود مبنی بر تحقق آن منفعت را در عنوان خود قرار دهید و از متن یا بدنه‌ی تبلیغ خود برای توضیح در مورد اینکه چگونه آن مزایا را برای آن‌ها تحقق می‌بخشید، ارائه کنید.


ارسال نظر


مقاله های برگزیده در خصوص دستمال کاغذی و انواع دستمال کاغذی - تولید دستمال کاغذی - صنایع غذایی - مواد اولیه - آموزش


عملکرد دستمال کاغذی ها

عملکرد دستمال کاغذی ها

سوالی که در اینجا مطرح می‌شود این است که کدام یک از وسایل بهداشتی خشک کننده بهتر از بقیه عمل می‌کند. با توجه به تحقیقی که در دانشگاه واشینگتون انجام شد، خشک کننده های برقی با گرمای خود باکتری‌ها را از بین نمی‌برند اما دستمال کاغذی این میکروب‌ها را …

متن کامل

نکات بهداشتی در خصوص دستمال کاغذی

نکات بهداشتی در خصوص دستمال کاغذی

نکات بهداشتی در خصوص دستمال کاغذی لطفا بادقت مطالعه کنید درهنگام خرید دستمال کاغذی به تاریخ تولید دستمال کاغذی . شماره بهداشت .شماره استاندارد بر روی دستمال کاغذی که قابل استعلام است دقت کنید که دستمال کاغذی های ارزان قیمت دال

متن کامل
FAQ Powered by iProDev