ما را در گوگل محبوب کنید
مشتري راضی

آیا شما نیز برای مشتري راضی تعریف خاصی دارید؟

آیا شما نیز برای مشتري راضی تعریف خاصی دارید؟Reviewed by مدیر سایت on Dec 27Rating: 2.0

مشتری راضی مشتری است که احساس کند بعد از خرید درست همان چیزی را خریده است که دلش میخواست بخرد و نیاز به تایید نظر دیگران برای خرید خود ندارد.
مزایای یک مشتری بسیار راضی:
۱-مدت وفاداریش طولانی تر است.
۲- خرید بیشتر توسط این مشتری در هنگام عرضه محصول جدید .
۳- تبلیغات دهان به دهان مطلوب در خصوص شرکت و محصولات تولیدی.
۴- حساسیت کمتر به قیمت فروش و توجه اندک به محصولات و تبلیغات رقبا .
۵- ارائه ایده های جدید درباره کار و خدمات.
آیا می دانید چرا مشتریان میروند؟
فروشندگی بیش از هر چیز با هدف گزینی ارتباط دارد. فروشنده ای که برای روزها و ماه ها و حتّی سال های بعدی برنامه فروش دارد سهم بیشتری از فروش بازار را نصیب خود میکند.
حال می پرسیم چرا مشتریان میروند؟
۶۶%مشتریان به این دلیل از ما فاصله می گیرند که احساس میکنند ما به حد کافی به آنها توجّه نکرده ایم ، گاهی مشغول کردن خود به گوشی ، تبلت ، نظافت محل کارتان حتی لباس هایتان این احساس را به خریداران منتقل می کند ، پس مراقب رفتارتان در حضور مشتریان باشید .!!!!
سخت کوشی تان چقدر بر فروش تان تاثیر دارد ؟
بسیاری از فروشندگان میخواهند موفق باشند اما برای کسب موفقیت چندان تلاش نمی نمایند. فروشندگان موفق منتظر نمی شوند تا شانس به طرف شان بیاید خودشان دنبال آن می روند. آنها اغلب زودتر از دیگر همکارانشان شروع به کار، کرده و دیرتر از بقیه محل کار را ترک می کنند. بیشتر به مشتری تلفن می کنند، و در این زمینه پیگیری می نمایند، با مردم بیشتر گفت وگو می کنند، و فروش بیشتری نسبت به همکارانشان دارند و خدمات و پشتیبانی محصولات خود را همیشه در اولویت قرار می دهند و همیشه نگران مهمترین سرمایه خود یعنی جلب رضایت مشتریان هستند .

منبع : متین کالا مارکتینگ


ارسال نظر


مقاله های برگزیده در خصوص دستمال کاغذی و انواع دستمال کاغذی - تولید دستمال کاغذی - صنایع غذایی - مواد اولیه - آموزش


عملکرد دستمال کاغذی ها

عملکرد دستمال کاغذی ها

سوالی که در اینجا مطرح می‌شود این است که کدام یک از وسایل بهداشتی خشک کننده بهتر از بقیه عمل می‌کند. با توجه به تحقیقی که در دانشگاه واشینگتون انجام شد، خشک کننده های برقی با گرمای خود باکتری‌ها را از بین نمی‌برند اما دستمال کاغذی این میکروب‌ها را …

متن کامل

نکات بهداشتی در خصوص دستمال کاغذی

نکات بهداشتی در خصوص دستمال کاغذی

نکات بهداشتی در خصوص دستمال کاغذی لطفا بادقت مطالعه کنید درهنگام خرید دستمال کاغذی به تاریخ تولید دستمال کاغذی . شماره بهداشت .شماره استاندارد بر روی دستمال کاغذی که قابل استعلام است دقت کنید که دستمال کاغذی های ارزان قیمت دال

متن کامل
FAQ Powered by iProDev